Kampanyalar

BURSA İÇİN YAKIT ÇEKİ KAZANMA FIRSATI

Değerli Çözüm Ortağımız ;

E.C.A. kombilerin Emas Plus açılışlarına yakıt çeki kampanyası düzenlemekteyiz.

Kampanya detayları aşağıdaki gibidir :

-  Kampanya ön koşulu Yapıloji A.Ş. ve Emas ile tali bayi kombi destek primi sözleşmesi yapılmasıdır.

-  2019 Yılı Tali Bayi Kombi destek primi Hedef ve Uygulama Sirküleri tablosundaki herhangi bir kademede yer alan Emar ilk çalıştırma hedef adetlerine ulaşılması durumunda tali bayi ulaştığı hedefler doğrultusunda tabloda belirtilen yakıt çekine hak kazanır.

-  Tali bayi tarafından montajı tamamlanmış ve EMAS PLUS sistemine 01.01.2019-30.11.2019 tarihleri arasında Montaj kayıt girişleri yapılmış olan ve aynı zamanda 13.12.2019 tarihine kadar Emar servislerince  ilk çalıştırmaları tali bayinin bulunduğu BURSA il/ilçelerinde yapılmış olan PREMİX/KRONOS model kombiler dikkate alınır.

-  İlk çalıştırma servis bilgilerinde EMAR AŞ kayıtlarından esas alınır.

-  Tali bayi ayrıca 2019 Emas plus montaj puan sisteminde yıl içinde geçerli olan puan/hediye uygulamalarından faydalanmaya devam eder.

Yakıt çekleri; Tablodaki herhangi bir kademede yer alan hedefe ulaştıktan sonra talep edilir. Yakıt çekleri talep edildiğinde ilgi kademede yer alan kombi adetleri için belirlenen tutarda yakıt çeki hak edilir. Tali bayi herhangi bir kademeden yakıt çekini talep ettikten sonraki süreçte de oluian/kalan ilk çalıştırma adetlerine göre talepde bulunabilir. Talep ettiği tarihte toplamda hangi kademeye ulaşmışsa o kademeye ait kalan kombi adetleri için belirlenen tutarda yakıt çeki hak eder. Önceki gönemde talep ettiği yakıt çekleri için geriye dönük herhangi bir fark işlemi yapılmaz.

-  Kampanyanın geçerli olduğu il :  BURSA il & ilçeleri

Değerli siparişlerinizi bekler, bol kazançlar dileriz.

Saygılarımızla,

Ürünleri İncele 

Emas Plus üyeliği ve girişi için tıklayınız

FİYATLARIMIZI GÖRÜNTÜLEMEK LÜTFEN ÜYE OLUNUZ.

Müşteri Danışma Hattı : 444 17 86

BİZ SİZİ ARAYALIM
BİZ SİZİ ARAYALIM

Tüm hakları saklıdır 2018